3 Mart 2011 Perşembe

Derma E Pycnogenol and Hyaluronic Acid Eye Creme

Türkçe yorumlar için biraz daha aşağıya bakınız lütfen :)

Hi gals, today I am going to review this sensitive baby.Actually, I do not like using eye creams since application requires attention and being delicate is essential. Buuuuut surprisingly I really loved this eye cream. It softens and hydrates around my eyes in a very gentle way. I have been using this for a while For reference, I do not have obvious lines around my eyes or any dark circles under my eyes. But I think that this cream has helped me to make under eye area softer and smoother. This cream gave me what I need, nothing more nothing less. I will keep you updated :) btw. Its texture is very nice too. It is neither very fluid nor very creamy. It has the right texture for the easiest application

Another great thing is the truth that this cream contains hyaluronic acid that helps firm, tone and hydrate skin

Contains Pycnogenol that is 50 times more powerful than vitamin E and antioxidant too

Besides its ingredients is natural organics and eco-freindly, cruelty free, gluten free, fragrance free and paraben free :)

Also this baby is free of

SLS, petrolateum, mineral oil, artificial colors.

I bought this from iherb at a very reasonable price like 13 USD. It offers 14 gr which is very generous considerin to another eye creams. If you are looking for a basic eyecream go for it and use the code DEM 398 for 5 USD off :)Bu ürünü yazarken çok heycanlandım doğrusu aslında 2-3 ay bekler öyle yazardım diye düşünüyorum ama dayanamadım yazdım :) aylar önce 1 hafta kullanıp da arkadaşıma kaptırdığım bir ürün bu. Mecburen yine aldım :) Öyle mutluyum ki sanki bir göz kreminden tüm beklenitilerim bu üründe var.

Önce şunu belirteyim, göz altı torbaları veya kışıklık problemim yok ammaaa hafiften hafiften bir kuruluk problemi var göz çevremde. Bu ürünü alırken etkilendiğim şey içeriğinin vegan olması, hyaluronic acid ve Pycnogenol içermesi oldu.

Bunlar da ne derseniz; hyaluronic acid cildi diri, nemli ve renk olarak tek ton tutuyor. Pycnogenol ise E vitamininden 50 kat daha güçlü ve antioksidan özelliği taşıyor.

Yapısı çok kremsi değil, sıvı da değil tam ikisi ortası. Kolayca uygulanıyor ve göz yakan cinsten değil. Yapı olarak çok nazik olduğundan uygulamayı kolaylaştırıyor tabi.

Kendimde 2 hafta gibi bir sürede hissettiğim şey göz çevremin daha sıkı ve yumuşak olması. Bunu da fondöten sürerken farkettim diyebilirim. Gözaltı bölegsine sürdüğüm zaman daha pürüzsüz duruyor. Valla kızlar şöyle diycem; bu ürün rüya gibi benim açımdan hem içerik süper hem de işlevi

üstelik diğer markaların göz kremleri gibi servet ödemenize de gerek yok iherbte sadece 13 USD. Daha ne olsun?

5 dolar indirim için DEM 398 hala geçerlidir. Bence denemeye değer. Üstelik diğer tüm göz kremlerine göre gramaj olarak da oldukça cömert :)

Pin It

8 çok değerli yorum:

Güz Çiğdemi dedi ki...

ssüper bi kremm sen olmasan nerden öğrencem bilmem

SaR dedi ki...

Canım sizin yorumlarınız da olmasa ben motive olup burada yazamam ki çok tatlısın teşekkür ederim

luna dedi ki...

Canım seni şöylleeee bir öpesim geldi ki sorma:) Göz kremim bitti bitecek. En son shiseidonun kremini almıştım, ama açıkçası hem daha ucuz, hem de daha doğal maddeler içeren bir krem arıyordum. İherb'ten sipariş vermeyi düşünürken bu yazın ilaç gibi geldi. Yanlış anlamadıysam ürünü iherb'ten sipariş ettin. ÇOk mutlu oldum yaaaa.

luna dedi ki...

Offf canım ya ürün stokta kalmamış:( ühühühü

ÖZ dedi ki...

Ben kremi 2 aydır kullanıyorum, nemlendirmesinden çok memnununum. Onun haricinde dediğin gibi bir sıkılaşma veya renk bütünlüğü yaşamadım açıkçası ama kremi sürdükten sonra aydınlık vermesini seviyorum. Yani sanki pudra bazlı ve sürünce o etki ortaya çıkıyor gibi. Bitince tekrar alıcam, sende güle güle kullan canım ; )

MiskinKek dedi ki...

Sık sık bu kremin olumlu yorumları karşıma çıkıyor. Algıda mı seçicilik yapıyorum acaba :D

Merak ettim ben de fazlasıyla

bakimblog dedi ki...

bu kremi öznur'un yorumuyla araştırmıştım. turkiye'de hala satılmaya baslamamıs mıdır? fıyatı da cok uygunmus ustelık

SaR dedi ki...

Canım Kızlar bu krem TRde yok hala ay ben mi getirtsem napsam :)

Blog Widget by LinkWithin