11 Şubat 2012 Cumartesi

Türk ve Estetikli!!

Piyasada doğal güzelliği mumla arıyorum ama pek yok. İşte bunlar da bizim estetikli güzel(!)lerimizYaa işte böyle, sonra ben "doğal" güzelim diye ortada geziyorlar. Bari doğal güzelliğim var demesinler :)
Photobucket

Pin It

21 çok değerli yorum:

♥Stylish Tricks♥ dedi ki...

ebru şallı , deniz akkaya ve petek dinçöz tam anlamıyla kaabus!!!

uftade dedi ki...

İnanılır gibi değil :D
Birde ortaya çıkacağı çok açıkken bu şekilde yalan söylemeleri ayrı bir komik
bu arada mimledim seni,cevaplamak istersen buradan canım ^^
http://youshoulddancewithme.blogspot.com/2012/02/benim-de-mimlemek-istediklerim-var-p.html

Özlemden dedi ki...

uyyyyyyyyyy neymişler de ne olmuşlar?Resimlerden şu sonuca varıyorum burun güzelliği yüz güzelliğinin yüzde 70dir.

SaR dedi ki...

stylish tricks sana tam anlamıyla katılıyorum canım

Ozax, burun güzelliği kesinlikle çok önemlidir :)

Nerwen dedi ki...

inanmıyorum ya estetikli olduklarını biliyordum ama çoğunun önceki halini görmemiştim. fazla değişmişler :) özellikle ebru şallı ve petek dinçöz!!!

mabelle dedi ki...

sadece hande ataizi güzelmiş...diğerlerine yorum yok;)

Makyaj Güncem dedi ki...

diğerlerini biliyordum da badenin burnunun estetik olduğunu bilmiyordum, doğal güzel sanıyordum :)burun estetiği fena değiştirmiş hatunu =)

Turquazria dedi ki...

brezilyadan sonra estetigin en çok tutuldugu ülkelerden birisi zaten Türkiye :/ yani istatistikler bile bunu diyorsa gerisini düsünemiyorumb ile derken bu fotograflari gördüm. hemen hemen hepside burundan estetikli. benimde burnum muhtesem degil ama dokunmuyorum, sonuçta yüz hatlari insanin karakterini ortaya koyan önemli unsurlar... oyna babam oyna neye benzetmisler :/ bazilari dogal hallerinden bile çirkinler simdi. nedir bu estetik manyakligi anlayamiyorum zaten.

SaR dedi ki...

estetik çıktı çıkalı zaten güzellik ayrı bir boyut kazandı, parası olan "güzel"!! olabiliyor. Yine de çok yapmacık görünenler iticiliğin yanında çirkin de görünüyorlar. Ebru şallı bu yapay güzelliğin ve iticiliğin kesiştiği noktada duruyor bence. Herkes estetik yaptırsın o zaman, doğal güzelliğin anlamı kalmadı, bir de makyaja laf eden insanların bu estetikli kadınları çok beğenmesi yok mu? İşte o noktada çıldırıyorum...

Bu arada o güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

Nerwen,
Mabelle,
MakyajGüncem,
TurquAzria
elleriniz dert görmesin

Shelby dedi ki...

Amannn çok korkunçlar!!

fürfür dedi ki...

kesinlikle katılıyorum canım çok doğru bir blog olmuş ellerine sağlık . bi de utanmadan şımarmıyorlar mı al duvara çarp önceden böyleydin diye:) doğal güzelliğinle ne kadar övünsen azdır tatlım:)

Unknown dedi ki...

bade işcil dışındakileri biliyordum ama bade de hayal kırıklığı imiş doğal sanıyordum :( el-neşter değmemiş bir güzellik yokmudur yahu!!

Missinem dedi ki...

uuuu..çok sert! canım, biçoğu için sana katılıyorum mesela deniz akkaya, evrim geçirmiş, ama bazıları için mesela bade, ufak bir opersayon, kendisini tanırım hep güzeldi... bu arada missinem.blogspot' a beklerim...

Unknown dedi ki...

bade işçilin burnuna çok imreniyordum,estetik olduğunu öğrendim bir rahatladımm:D

SaR dedi ki...

Nilcim galiba pek yok

missinem, ufak bir operasyon diyorsun ama burun ve dişler zaten en önemlisi ve bence pek de ufak sayılmaz

luzumsuzişler bebeim sen de yaptır estetik, artık olmayanı dövüyorlar. Benim de burnumun küçük olması problem ben de belki büyütürüm :D

Unknown dedi ki...

Petek Dinçözü gördüm nerdeyse şoka giriyordum.Evrim geçirmiş resmen komple yüz naklimi yaptırdı acaba hiç alakası yok çünkü iki resimin birbiriyle,Biz varya bunlara makyajsız bile 1000 basarız bence doğalız,güzeliz,blogeriz :))

SaR dedi ki...

shelby cnm estetik çok değiştiriyor cidden

fürfürüm <3 <3 <3

Nil >> Biz varız canım

Roseangel doğru söze ne denir??? :)

bakimblog dedi ki...

içlerinde kendine yazık etmiş diyebileceğim bir tek hande ataizi var. burnunun estetiksiz hali kesinlikle daha güzel ve doğalmış :) diğerleri estetiksiz halleriyle " sıradan" ve " yüzüne bakılmayacaklar" olarak iki gruba ayrılıyor :)

SaR dedi ki...

Gamzeciğm ne kadar da doğru dedinc canım, sevgiler...

Zeyzey dedi ki...

kesinlikle sana katılıyorum gamze çok haklısın =)

Adsız dedi ki...

pınar altug seda sayan ve tugce kazan dısındA hıc kımse dogal guzel degılmış haketten ama ben ıclerınde en guzel tugçe kazazı begenırım hoŞ biR kıZ allah ıcın alah ozene bezene yaratıyor kımıleri gozleri renklı dıye degıL yuzu cok guzel kızın masallah tütütü:)))

Blog Widget by LinkWithin