31 Ağustos 2013 Cumartesi

Nivea: Duşta Vücut Kremi

Tüm izleyicilerimden büyük özürler dileyerek yazıma başlıyorum. Yazın dahi yoğun bir iş temposunda olduğumdan ne yazık ki bloguma az vakit ayırabiliyorum.  Bu arada bölüm başkanı olduğumu da sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Sizleri yazısız bıraktığım için lütfen beni affedin :)

Neyse gelelim günün ürününe,

Bu sıcak yaz günlerinde günde bir kaç kez yıkanmak ve vücudu nemlendirmek durumunda olduğumuzu da biliyorum.

Ben yıllardır baby oil kullanan ve bundan çok memnun birisi olarak, bir gün markette gezinirken Nivea'nın bu ürünü gözümün içine girdi, şimdi benim gibi bir alış-veriş manyağının (canavar diyemiyorum çok hafif kalıyor sanki :)) bunu görüp de almaması olmazdı. Nitekim aldım! Eve gelir gelmez denedim (anında denemezsem bi yerim şişer mazallah)

Bu arada markette acaba mavisi mi beyazı mı diye bi 10 dakika geçirdim sanırım :D

Ürünün yapısı sıvımsı bir krem gibi, az bir miktarı tüm vücut için yeterli. Önce duşu kapatıp tüm vücudunuz ıslakken heryerinize normal krem sürer gibi yediriyorsunuz. Sonra da suyla durulanıyorsunuz. Veee işte mis gibi kokuyorsunuz. Bebek yağının yağlı ve parlak görüntüsü her zaman istediğiniz görüntü olmayabilir, böyle bir durumda artık vazgeçilmezim Nivea Duşta Vücut Kremi

Ben Kıbrıs'tan 15 TL'ye aldım eminim Türkiye'de daha ucuzdur. Bu arada bir şişesi oldukça uzun zaman gidiyor...

Herkese keyifli haftasonları
 photo fash-001.jpg


Pin It

0 çok değerli yorum:

Blog Widget by LinkWithin