15 Eylül 2013 Pazar

MUA Makeup Academy Alışverişim


Eveeet, yoruma ilk nerden başlasam? Öncelikle şunu söylemeliyim özellikle dudak ve yanak ürünleri ciddi anlamda başarılı. Bu ürünleri sırayla yorumlayacağım. Öncelik şu çok sevdiğim renkli dudak balmına gelsin.

Blistexin orijinali ve nivanın renk veren dudak kremlerini birleştirin. Ortaya ne çıktı dersiniz?

Aynen!

MUA renkli dudak balmını yapmış! Hem de 1 Pound'a... Sürümü yumuşacık ve kalem gibi oluşu bence uygulama kolaylığı sağlıyor. Kalıcılık pek yok ama dudağımda yarattığı ferahlık ve nemden dolayı benim kalbimi kazandı.  Adındaki iddia pek geçerli değil çünkü rengin yoğun olmadığını düşünüyorum. Yani colour intense değiiiil :)) Bu ucuz ama kaliteli denilebilecek İngiliz markasını çok seveceğe benziyorum. Özellikle de dudak ürünlerini :)

Hey Folks

Hope you are doing great. It s been a long time i did not post in English. I m sorry for this. It s summer in Cyprus and it s really difficult to make something other than swimming, sleeping since temp is around 40 C in july and august. Anyway I am back!

I must say that this brand has some nice cheek and lip products. I' ll start by reviewing lip balm. I have one in Justify. It looks orange but once you apply it turns pink on my lips. Actually i do not care what color it looks on my lips. This is a nice moisturizer that feels comfortable on my lips. It s not long lasting though! Anyway it is only 1 pound. On the other hand their claim (colour intense) is not approved by me since colour is not intense. All in all this is a nice lip balm for 1 Sıradaki yorum hangi ürüne gelsin? Lütfen siz belirleyin, yorum yapmayı unutmayın

Kocaman öpüyorum
Love,
 photo fash-001.jpg
Pin It

4 çok değerli yorum:

ilke Çevik dedi ki...

Alışveriş detaylarını verir misin ? Kalem cok hosuma gitti bende almayı planlıyorum =)

Oylesine Biri dedi ki...

güle güle kullan cnm nerden aldın

SaR dedi ki...

Yabanmersini canım çok haklısın bağlantı vermemişim :) Ürünler çok ucuz ve kargo da ucuz. Şansımı deneyerek sipariş ettim ve geldi. http://www.muastore.co.uk/ link bu keyfili alışverişler

Öylesine biri canım çook teşekkür ederim :)

ilke Çevik dedi ki...

tşkler cnm

Blog Widget by LinkWithin