22 Aralık 2011 Perşembe

Flormar SuperShine Ruj no 503

International readers, please scroll down to read in English

Herkese kocaman merhaba, uuzun zamandır swatch yapamadığım bir ruj vardı. Hazır fırsat bulmuşken yazayım dedim. Bu ruju 2. kez sürüyorum ve düşüncelerimin değişmediğini görüyorum.

Öncelikle rujun yapısı kremsi ve sürümü rahat, ancak ne var ki dudak çizgilerini dolduran yapıda değil. Dudağımı kurutmasa da nemlendirmediği kesin. Adı neden "supershine" onu da anlamış değilim zira çok da parlak durmuyor dudakta. Bence rujun yapısı biraz da dudak çizgilerini yokeden türden olmalıymış. Shea yağı içeren bu rujun shea yağı artırılmalı bence çünkü ruj dudaktan çıkarken pütür pütür oluyor :) Bu sefer flormarın bu serideki ruj yapısını beğenmedim. Ama "pretty", "long wearing" ve "selection" için bu geçerli değil tabi ki :)

Hello Gals, this is my 2nd attempt to use this lipstick. Unfortunately my nonpleasant feelings have not changed.
Although this lipstick has a creamy texture and offers a nice application its formula is not filling lips and that may show lips cracked. In the description it says that lipstick contains shea butter to moisturize lips. But IMO formula needs to be revised; a little bit more shea Pleaaaaseeee. On the other hand Flormar has 3 different lipstick formulas that I love;  "pretty", "long wearing" ve "selection". I did not like the formula of SuperShine btw It does Not Shine :)Pin It

1 çok değerli yorum:

Aquaris Blog dedi ki...

benım de favorim renkdır kendılerını
swatch devamını bekleriz efendım

Blog Widget by LinkWithin