11 Mayıs 2013 Cumartesi

KAFT: Hastası Olacağınız Tasarım Tişört Markası


Selam millet :) bugünkü yazımda hepinizin acaip beğeneceği bir tişört markasının tanıtım yazısını ve kendi tecrübelerimi paylaşacağım. Orijinal ve 1. sınıf tişörtler için yeni adresim artık KAFT

Önce Yazı:

Her yönüyle farklı tasarım tişört markası; KAFT

Tasarım ve sanatseverler aradıkları tasarım tişörtleri KAFT’ta buluyor. Paul Auster’den Osho’ya , Mevlana’dan Einstein’a hatta Pink Floyd’dan Mendelssohn’a birçok müzisyen, düşünür ve yazardan ilham alan KAFT, sıradan grafiklerden farklı, yaratıcı tasarımlara sahip, aynı zamanda tüm detaylarıyla özenerek hazırlanmış tasarım tişörtler ve tasarım ürünleri sunuyor.

Tasarımlarını şu an için tişört, kapşonlu (hoodie) ve poster olarak www.kaft.com adresinden bulmak mümkün. Yakında bu tasarımlar iPhone kapağı olarak da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yani kendinizi özdeşleştirdiğiniz hikayenizi ve tasarımını her daim üzerinizde ya da yanınızda taşıyabiliyor olabileceksiniz.
Şimdiden 34 ülkeye ulaşan KAFT tasarımlarına sahip olmak için www.kaft.com adresine girip ücretsiz kargo ve 30 gün iade garantisiyle güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Eğer ürünleri görerek almak isterseniz, tasarımlarının satışta olduğu seçkin mağazaların adreslerine web sitesinden de ulaşabilirsiniz.

KAFT’ı sosyal medyada www.facebook.com/kaft.co adresinde Facebook’tan, www.twitter.com/kaftco adresinde Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Veee benim tecrübem

Kaft'ın web sitesini gördüğüm ilk gün 2 saatimi sitede geçirdim. Bu kadar güzel tişörtleri bir arada toplamayı başardıkları için ekstra beğendim. Siteye bakarken eşim de yanımdaydı ve bilgisayarı elimden alarak "aa tişörtler çok güzel bana tişört alalım" dedi. Yok sana alalım yok bana alalım derken bir baktık ki eşim beğendiği tişörtü sepete atmış bile :)

Derkeeen tişörtü sepete eklememizin üzerinden 8 saat sonra ürününüz kargolandı diye email geldi. Gözlerime inanamadım çünkü böyle bir hızı daha önce hiç bir sitede görmedim (ki 13 yıldır internet alışverişi yapıyorum). 2 gün sonra ise tişört elimizdeydi. Bilmeyenler için söylüyorum biz Kıbrıs'ta yaşıyoruz. Yani kargo jet hızıyla geldi!

Tişörtü ilk gördüğüm an ne kadar beğendiğimi anlatamam çünkü kumaşı aşırı derecede kaliteli. Bu kalite beni çok şaşırttı. Cidden çok beğendim. Hatta Kıbrıs'ın bu tuzlu ve sert sularıyla yıkadıktan sonra bile işte tişört aşağıdaki gibi duruyordu eşimin üstünde :) Anlayacağınız 1. sınıf kalite derken abartmıyorlar.

Eeee tişörtü alıyorsan mankenliğini de yapacaksın değil mi ama :Dİşte KAFT Mayıs Favorilerim: 


İşte kısaca KAFT
Hepinizi seviyorum 

Love,
 photo fash-001.jpg
Pin It

1 çok değerli yorum:

MERVE dedi ki...

7 Numaraya bayıldım :)

Blog Widget by LinkWithin