27 Kasım 2010 Cumartesi

L'oreal high definition smoothing foundation

For English Review of the product please scroll down

Kızlar bu şaşırtıcı ürün ile karşınızdayım. L'oreal yine güzel bişey yaptı!

Yurtdışından dönerken gözüme ilişti bu fondöten üstelik şok edici fiyatına karşı koyamadım (9Euro, duty freeden tabi) ve aldım. İyi ki de almışım. Dokusu, kokusuz olması, ince formülü ve kapatıclığı bir harika. Bende sivilce yapmadı. Kolayca dağılıyor ve 2 kat sürüldüğünde dahi kalın bir tabaka oluşmuyor. Fotoğrafta elimde çok kalın bir tabaka var. 4 kat sürdüm ve tam yaymadan 5. katı sürdüm. Yaymadan dahi ne kadar ince durduğunu görmenizi istedim.

Fiyatının ucuzluğunun yanında tabi ürün miktarı normal bir fondötenin yarısı kadar 17 mL yani ama bence değer. Kalıclığı da çok iyi, bende 8 saate kadar hiç bozulmadan kaldı

Hoşlanmadığım noktalar ise fırçasının şekli. Zaten oldum olası kendinden fırçalı veya süngerli ürünlerle anlaşamıyorum. Bir de renk seçeneği biraz kısıtlıydı ben bakarken. Deneme imkanım olmadan aldım ama günün sonunda çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim. Bence şimdiye dek çıkardığı en iyi fondöten bu. Söylemedi demeyin :)

Tabi bu arada ben ELF fırçamla sürüyorum bunu. Fırçayı görmek için bir klik rica ediyorum burayaI bought this foundation from duty free, and I have been hooked cos it gives a flawess finish and a nice smooth coverage. To me it was difficult to find the shade cose I had no chance to try before buying it, so I picked one according to the shades' name :) "gold amber". This baby blends easily, and makes my skin feel really soft. I would recommend this foundation although it is approximately 17 mL and dirt cheap in duty free shops (9 Euro). In the photo above I put foundation on my hand (5 coats) and did not blend it to show you how smooth its formula is. IMHO, this is the best foundation of L'oreal Line.

ps. You don't have to use the brush on it. I use another brush (ELF foundation brush click here"Sometimes creating a flawless-looking complexion can be hard work. With the High Definition Smoothing Brush Foundation, achieving professional results is easier. This foundation captures the light and delivers a flawless satin-soft result. Professional application: a high precision brush blends the smooth foundation into the skin, resulting in perfectly even coverage. Tailor-made shades: there are 8 shades adapted to a broad range of skin tones."
For more information please click here

Pin It

0 çok değerli yorum:

Blog Widget by LinkWithin