18 Ağustos 2011 Perşembe

E.L.F Stipple Brush/Dupe of MAC 187

For the English review of this product, scroll down please


Kızlar bu fırçayı uzun zamandır kullanıyorum ve artık yazabileceğim kanaatindeyim. MAC 187'den sonra ilk fırçayı kullandığımda biraz yadırgadım. Çünkü kıl yoğunluğu olarak ELF'inki daha azdı. Ama ondan sonra dedim ki ben zaten 187'yi de fondöten için değil, allık, bronzer, güneş koruyucu ve pudra sürmek için kullanıyorum. Bunu da o amaçla kullanıp öyle karşılaştırayım. Ve günün sonunda anladım ki studio serisinin diğer tüm fırçaları gibi bu fırçası da harika. O kadar yıkadım, saçma şartlar altında temizleyip kuruladım, 1 kıl bile dökmedi. Hatta kullandıkça güzelleşti. Şu yasak olmasa 2-3 tane daha alırdım; çünkü bu fiyata bu performansın ancak önünde eğilirim ben. Ucuz, kullanışlı, kolay temizlenen, yumuşak... benim bir fırçada aradığım tüm özellikler mevcut. Bu fırça, bu kalitede ve bu fiyatta asla yenilemez bir yerde...

Photobucket
Photobucket
Photobucket

Hello everybody

It has been long time that this brush joined my studio brushes family. And since then i enjoy using this brush. At first I thought that, its hair isn't dense enough and my 187 is much better than this. But later, I realized that I can get same results with this brush. These two brushes are doing a really good job for applying blush, bronzer, powder or facial lotions. However I do not prefer applying foundation with these brushes.

ELF stipple brush is perfect for applying anything except foundations since its hair is not dense enough. If there were not that stupid custom regulations, I would bought more (like 5 of them)

Cheap + Useful + Never Sheds + Easy Cleaning for 3.5 pound or 5 USD.

You can not beat the price/quality. This is totally winner...

Pin It

2 çok değerli yorum:

Kozmetik Dosyası - Ezgi dedi ki...

off bende stipple brush alıcam ama artık elften alamıyoruz mac yada inglottan alıcam artık napiyim:( güle güle kullan fıstık blog sahibesi :):)

"Kozmetik Dosyası"

SaR dedi ki...

Ezgicim yorum için çok teşekkür ederim canım :) fırçaların kozmetiğe girmiyor olması gerekmez mi?
bu arada <3 <3 <3

Blog Widget by LinkWithin